Pretty Woman - volba nejpřitažlivější ženy roku

14. 10. 2016 - 14:44

SPLNILY SI SVŮJ SEN

Přečtěte si, jak vzpomínají na "Pretty Woman" soutěžící z předchozích ročníků ...
Monika - Pretty Woman 2008

Myslím si, že spousta z nás by si soutěž, nebo třeba jen pár dní přála zažít znovu. Zrovna teď na FB píšou Prettynky, jak to bylo fajn, s čímž mohu souhlasit.
Moje krátké shrnutí :
Byla jsem jednou ze soutěžících PW v roce 2008. Na jedné straně to pro mě byl těžký rok co se osobního života a vztahů v rodině týkalo.
Na straně druhé tyto problémy mě přivedly k tomu, že jsem se odhodlala a přihlásila do soutěže o „nej ženu“. A popravdě jsem svého rozhodnutí nikdy nelitovala. To, co jsem za necelý rok prožila by vydalo na zážitky co v běžném životě zažijete za 10 let, některé věci neprožijete nikdy. Poznala jsem spoustu úžasných žen s různými životními příběhy, některé z nich mi moc pomohly v době, kdy jsem byla hodně špatná.
V soutěži byly okamžiky, kdy se o nás starali, jak o VIP hvězdy, měly jsme možnost se setkat se spoustou lidí ze světa šoubyznysu, líčila nás vizážistka, která se stará i o miss world, focení kalendáře a pobyt na ostrově Tenerife - jedním slovem bomba.
A kdyby se mě někdo zeptal, co si mi moc nelíbilo, tak jednoznačně to bylo nacvičování chůze na podpatcích. Jelikož mám 2 syny a v té době jsem staršího syna často doprovázela na fotbalové zápasy, tak jsem na těch "jehlách" neuměla vůbec chodit. Když jsem Martinovi Jansovi vysvětlovala, že to asi lepší nebude, že moje denní obuv jsou často tenisky, tak mi tenkrát odpověděl: „I kdybys měla na sobě tenisky, tak když vejdeš na stadion plný chlapů, tak dej hlavu nahoru, sebevědomě vejdi a uvidíš, že se za tebou všichni otočí“. A měl pravdu-funguje to.
A to je to hlavní, co jsem díky soutěži získala zpět - své sebevědomí a tím i svou rodinu, která pro mě byla a je to nejvíc, co mám.
Přeji Vám, ať se Vám letošní rok podaří a ať najdete tu pravou PW.
Zdravím všechny z realizačního týmu
Monika

Zuzana - Pretty Woman 2010

Na jaře roku 2010 Halina Pawlovská nabádala přes TV obrazovku ženy tlusté, tenké, dlouhonohé, krátkovlasé, svobodné i ty vdané k odvaze přihlásit se do soutěže, která nehledá tu nejkrásnější ze všech. Pretty woman měla být i vtipná, pohotová, zajímavá, zkrátka ženská s velkým „Ž“.
Chvíli jsem přemýšlela… a pak jsem překonala stud a vlastně sebe samotnou !!!
Foto jsem narychlo pořídila u místního „vyhlášeného“ fotografa a rychle poslala, než jsem si stačila cokoliv rozmyslet. A pak… světe div se, byla jsem vybrána! Kolotoč, pro mě do té doby nevídaných událostí se roztočil…
Už tomu budou čtyři roky, kdy jsem se na čas stala součástí jiného světa a čím dál víc jsem ráda za příležitost, kterou jsem „chytila za vlasy“ a dostala od porotců při brněnském castingu. Zkušenost je to nepřenosná, ale stále svoji účast v soutěži vnímám jako dobré rozhodnutí, které mně dalo příležitost poznat bezva lidi, nahlédnout „pod pokličku“ soutěže krásy. Naučila jsem se spoustě nového, zjistila jsem leccos o sobě a také o druhých. Ze soutěže mám krásné vzpomínky, kamarádku Alenku, se kterou jsme se vzájemně podporovaly. S láskou vzpomínám na všechny ty krásné a inspirativní ženy, na všechny, kteří tvořili zázemí soutěže, na starostlivou a profesionální péči kadeřnic, vizážistek, fotografa, na krásné prostředí Pecínova, na brněnské semifinále, zkrátka soutěž jako celek je pro mě úžasná záležitost, kterou jsem mohla zažít.
Pokud přemýšlíte o své účasti v soutěži rozhodně neváhejte a přihlaste se, soutěž s vámi udělá divy. Stejně jako se mnou… Každá z nás je woman a Vy máte šanci stát se Pretty woman a to je víc.

Tyto řádky napsala jedna z vás...
Zuzana Šlúchová, pretty forever :-D

Katka - Pretty Woman 2010

Milé budoucí Prettynky,já sama jsem se do soutěže dostala spíše shodou okolností a mou neutuchající vůli soutěžit, jsem prostě soutěživý typ. A dodnes, i když pouze v rodině, neustále vyhledáváme záminky zkusit "to něco"vyhrát. Třeba jen vítězství nad lidskou hloupostí je tak povznášející...nebo kdo dřív doběhne tam a tam, takže si asi dovedete představit, ten náš jeden velký "závod"! A proto holky, dámy, pseudoženy zkuste to a zúčastněte se alespoň castingů, už tam pochopíte, že to bude zábavné,i když občas je potřeba zatnout zuby,leccos překousnout, přejít a do něčeho se zase zakousnout a nepustit jako pitbull(teď nemám na mysli toho fešáka,nýbrž psa),který se prostě nevzdává! Můj osobní život to zaplať PánBůh nijak nezměnilo,snad jsem se jen utvrdila v tom,že můj manžel je prostě ten můj medvídek,který se o nás postará,bere mě takovou jaká jsem a dovede mě taky pěkně nas..t,ale člověk je tvor živý,takže to někdy někudy musí jít ven,aby neprásknul.A nutno podotknout,že on se mnou život lehký nemá,ale je silný a takového člověka musím mít po svém boku.
Dodalo mně to více sebevědomí vystupovat před větším počtem lidí a taky je to znát. Dnes již patřím k nejhlučnějším a nejvíce debatujícím účastníkům jakéhokoliv "shromáždění“. Ale taky rozpoznám, kdy to nemá smysl sebevědomě jen přihlížím a pozoruji,ale s notnou dávkou skrytého entuziasmu.
Zbylo mně v srdci a na duši spousty krásných vzpomínek i pár přátel, pravda po čase jen těch nejvěrnějších, ale takových je vždycky jako milých slov od našich protivníků. Poznala jsem mnoho lidských osudů, šťastných i těch smutných, mnoho ženských tváří a proměn, jak vnějších, tak vnitřních. Poznala jsem prostě partu lidí, se kterými mi bylo moc fajn a pokud bych mohla, nerozhodovala bych se a šla do toho ZNOVA! Neboť, co nezkusíš, nepoznáš a co neznáš, nemůžeš komentovat. A to by byla přece dámy škoda, nesednout si u kávičky a probrat všechno to, co se kolem toho děje a je toho opravdu dost a dost...byl to pro mě krásný půlrok plný nových věcí a zážitků a čerpám z něho doposud( děkuji Martine a samozřejmě celému týmu děkuji, děkuji..)
Tak jen doufám, že jsem Vás aspoň trochu navnadila a že do toho půjdete a bude třeba právě z Tebe (ano, myslím zrovna tebe, co teď čteš tyto řádky)nová PRETTY WOMAN!
Přeji mnoho štěstí a síly...Vaše Káča

Ilona - Pretty Woman 2010

Ahoj, co říct k soutěži PW. Vlastně ani sama nevím jak začít. Snad úplně jednoduše, tahle soutěž byla pro mě překonáním sama sebe. Na casting jsem šla v den mých 45 narozenin, ani nevím, jak jsem to zvládla, ale postoupila jsem. Soustředění s PW byl zážitek na celý život, nové tváře, nové příběhy a nová přátelství. Samozřejmě, že se to vše dělo ve fofru příprav na semifinálová kola,ale zvládalo se všechno.
Kam mě soutěž posunula nebo co mi dala? Zvedla mi sebevědomí, překonala jsem sama a důležitá věc , cítila jsem se víc žensky.
Poznala jsem nové přátele a věř nebo nevěř, stýkáme se doposud a jsou to už 4 roky. Kdybych mohla, půjdu do soutěže PW znovu. Proto se nebojte a neváhejte se přihlásit, je to zážitek, zkušenost i posun v soukromém životě.

Katka - Pretty Woman 2010

Soutěže Pretty Woman jsem se účastnila v roce 2010, když jsem slavila čtyřicátiny. Se zpětným ohlédnutím musím říct, že jsem byla asi velmi sebevědomá, když jsem měla odvahu přihlásit se a pak se na konkurzu před porotou doslova předvádět. Pamatuji se, že mou motivací k účasti na soutěži nebyla prezentace nějaké krásy, která je subjektivním pocitem, ale viděla jsem příležitost "zviditelnit se" a získat kontakty pro můj budoucí sen stát se spisovatelkou. Do té doby jsem svůj um měla zavřený v šuplíku, kde dřímal a čekal na ten den D. Nevšední zážitek z účasti na soutěži jsem brala jako jakýsi bonus k tomu. Pamatuji se na chvíli, kdy mi zazvonil telefon a produkce mi oznámila, že jsem byla do soutěže vybrána. Radost se začala mísit se strachem, trémou a v tu chvíli šlo sebevědomí paradoxně úplně do háje. Na nule zůstávalo dále zejména ve chvíli, když jsem vstřebávala účast na soustředění v Pecínově. Kolem mě byla spousta krásných, mladých a pohybově talentovaných dívek. Všechny byly dámy (nebo se tak aspoň tvářily) a já si připadala jako zbytečná kachna, která neuměla pořádně chodit, vůbec tančit a hlavně ani trochu flámovat. Byla jsem si jistá, že ze soustředění odjedu jako poražená a do semifinále mě nevyberou. Jaké bylo moje překvapení, když mě nejenže vybrali, ale v semifinálovém kole v Ostravě jsem se dostala mezi trojku nejlepších. Vůbec jsem s tím nepočítala, a protože jsem praktik, který nedělá zbytečné věci, necítila jsem potřebu zkoušet si ani šaty pro vítězky, když jsem nepředpokládala, že bych se jí mohla stát. Pak jsem měla tak tři minuty na to, abych na sebe nějaké šaty navlíkla, když jsem si měla jít pro korunku a šerpu Pretty Woman internet 2010. Neměla jsem šaty na zádech zapnuté, neboť jsem v té rychlosti sáhla v šatně po něčem, do čeho by se vlezla tak o 20 kilo mladší soutěžící, neměla jsem nazuty boty pod šaty, jen jsem je sešlápla jako pantofle, ale cítila jsem se jako bych vyhrála Miss World. Tak mi sebevědomí v tu chvíli narostlo. A co bylo dál? Soutěž mi přinesla mnoho nových přátel, s jejichž pomocí jsem se dostala k lidem, kteří mi pomohli zviditelnit moji první knížku, pak druhou, třetí ... Dnes píšu i divadelní a televizní scénáře a myslím si, že kdyby nebylo soutěže, stále bych měla svůj um v šuplíku.
To je můj příběh Pretty Woman, ale ... už neprozradím, do koho jsem se v průběhu soutěže zamilovala :-). Vaše Káča jménem i povahou.

 

Partneři projektu 

Facebook        

Ambrerouge s.r.o.
Nerudova 209/10, 118 00 Praha 1
e-mail: info@prettywoman.cz