Pretty Woman - volba nejpřitažlivější ženy roku

14. 10. 2016 - 14:44

SOUSTŘEDĚNÍ SEMIFINALISTEK 2014
V NÁDHERNÉM ROMANTICKÉM HOTELU
DVŮR PECÍNOV U BENEŠOVA

V den příjezdu soutěžících, které se do Pecínova sjely ze všech koutů České republiky, nám přálo počasí a tak mohly ženy a dívky trávit příjemné odpoledne lenošením u bazénu.

Pro všechny to byli na dlouho poslední chvíle lenošení :-) ... večer už si semifinalistky, během slavnostního zahájení, losovaly jednotlivé druhy exotických tanců a hereckých etud. A pak čekalo na soutěžící první hudební překvapení…přijel jim zazpívat Josef Laufer..a tak se zpívalo a tančilo.

Soutěžící toho za svůj týdenní pobyt musejí zvládnout opravdu hodně, a tak se do tréninků jednotlivých soutěžních disciplín vrhly po hlavě hned od začátku…nic jiného jim také nezbývalo, času bylo opravdu málo :-) Základy modelingu, rétorika, tance, herectví…

Ale večery patřily zábavě…ať už to byl koncert Františka Nedvěda pod širým nebem, opékání buřtů, grilování, tancování nebo karaoke party.

Semifinalistky byly rozděleny do tří týmů, a tak je v závěru soustředění čekala i zábavná soutěž mezi „Růžovými“, “Modrými“ a „Fialovými“. Pecínovský kufr aneb „Kurňa co to je“ jsme si užili opravdu všichni, soutěžící předváděly pantomimu, hádaly slova, známé osobnosti, po celém areálu Pecínova sbíraly předměty..a hlavně ten večer všechny předvedly, že ta opravdová „Pretty Woman“ si dokáže udělat legraci i sama ze sebe :-) A tak si kufříky plné sladkostí ( sladké prý pomáhá na stres :-) ) opravdu zasloužily.

S areálem Dvůr Pecínov je neodmyslitelně spojen chov koní, v posledních letech zejména chov koně fríského a tak jsme jedno odpoledne spojili krásu a ušlechtilost těchto koní s krásou naších semifinalistek :-)

SEMIFINÁLE

Po šesti dnech nabitých trénováním proběhla semifinálová kola…a zase se bylo na co dívat, soutěžící předvedly neskutečné výkony a všem jim patří náš veliký obdiv a také „DÍK“ za skvělý zážitek.

 

Partneři projektu 

Facebook        

Ambrerouge s.r.o.
Nerudova 209/10, 118 00 Praha 1
e-mail: info@prettywoman.cz